Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się z Facebook Zaloguj się przy pomocy Twittera

In this Discussion

Przyszłość Zakrętu

Witam
Pozwoliłem sobie na nowy wątek "Przyszłość Zakrętu". Chciałbym się dowiedzieć jak Państwo widzicie przyszłość Naszej miejscowości. Osobiście uważam, że granicząc z Warszawą borykamy się z problemami jakie mają wsie na dalekim wschodzie lub w Bieszczadach. Nie skończona sieć wodociągowa, brak kanalizacji, brak koncepcji projektu sieci drogowych, fatalny stan dróg, brak planu przestrzennego zagospodarowania. Nasza miejscowość ze względu na fakt graniczenia z Warszawą ma duże szanse na rozwój ale również widzę pewne zagrożenia.
Na początek przedstawię Państwu Projekt Sieci Dróg Gminnych dla wsi Zakręt, który opracowano dla Naszej miejscowości i od 2005 roku nie za wiele się dzieje.
projekt dróg w Zakręcie.jpg
3504 x 2480 - 3M

Komentarz

 • Witam
  W kwestii problemów masz Mariusz rację uważam, że od jesieni 2014 rozpoczęliśmy proces budowania przyszłości Zakrętu. Praktycznie wszystkie wnioski do budżetu, które zostały zgłoszone pisemnie na 2015 są i będą realizowane. Faktem jest że wszystkiego na raz nie zrobimy ale trzeba konsekwentnie iść i realizować cele. Uważam, że na początek za naszym przykładem powinniśmy zaktywizować naszych Mieszkańców do bardziej dynamicznego działania. Żeby zebrania wiejskie czy spółek wodnych nie kojarzyły się ludziom kłótniami i krzykami a z merytoryczną dyskusją. Życzyłbym sobie aby strona internetowa czy forum zaczęło normalnie funkcjonować. Zacznijmy Zakręt budować od nas samych mieszkańców a jak zbudujemy szacunek, tolerancję, jedność to każdy się z nami będzie liczył. To tak na początek.
 • Witam Mieszkańców
  Proszę o pomoc w zakresie kreowania wizerunku Zakrętu otrzymałem maila od Pana Szczęsnego o następującej treści:

  "Szanowne Panie i Panowie Sołtysi gminy Wiązowna.

  Wspólnie z samorządem gminnym przygotowuję publikację albumu o Wiązownie i sołectwach naszej Gminy.

  Proponuję Państwu włączenie się do tej pracy w następującym zakresie:

  - proszę o wskazanie ( wg Państwa uznania) jakie obiekty, elementy krajobrazu wg Państwa są godne

  prezentacji Waszego Sołectwa

  - krótki opis Waszego sołectwa, bądź opis prezentowanej fotografii

  - ew. zamieszczenie historycznej fotografii – jeśli Państwo takimi dysponują.

  Każde sołectwo bądź osiedle dla swojej prezentacji ma 2 strony albumowe.

  Ze swej strony służę pomocą w zakresie udostępnienia posiadanych moich fotografii, przyjazdu na Państwa teren, sfotografowania wskazanych obiektów bądź elementów krajobrazu oraz bezpośredniego omówienia tematu.

  Oczekuję ( do końca czerwca br.) potwierdzenia woli współpracy ,oraz abyśmy realizację tematu konsultacji mogli zakończyć się do końca lipca br."

  Wolę współpracy potwierdziłem i proszę zadbajmy o naszą miejscowość.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.