Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się z Facebook Zaloguj się przy pomocy Twittera

In this Discussion

Działanie forum i strony internetowej Zakrętu

edytowano May 2015 w General
Drodzy mieszkańcy!

Otwieram ten wątek dla osób, które mają pytania dotyczące funkcjonalności forum, problemy z działaniem forum, pomysły na ulepszenia - mówiąc krótko wszystko co dotyczy technicznej strony forum. Zapraszam do zadawania pytań!

Zamieszczam jeszcze poniżej krótkie instrukcje dotyczące forum. Z czasem postaram się dodawać nowe i aktualizować obecne. Jeżeli ktoś ma uwagi odnośnie instrukcji poproszę o wiadomość.

Pozdrawiam
Piotr Kuśmierczuk
pdf
pdf
Instrukcja rejestracji.pdf
1016K
pdf
pdf
Instrukcja korzystania.pdf
306K

Komentarz

• edytowano May 2015
    25 maja @soltys napisał: ""Piotr prośba dotycząca działania strony mieszkańcy zgłosili akces żeby był łatwiejszy dostęp do galerii gdyż klikają na kółko ze zdjęciem myśląc że zobaczą galerię a zdjęcia są po wejściu na tytuł artykułu.
    Jeśli chodzi o całokształt to mówią że jest OK."

Niestety próbując połączyć wątek o "Działaniu strony internetowej Zakrętu" z tym kilka wpisów zostało usuniętych. Niestety nie wszystko działa tak jak powinno, przepraszam, jest to początek działania forum i nawet ja nie ustrzegę się pewnych błędów.

Odpowiadając na pytania:

1. Galerie są dostępne po wejściu w każdy artykuł pod jego treścią. Kółko na stronie głównej jest tym samym linkiem co tytuł artykułu. Nie ma sensu robić dwóch oddzielnych galerii. Będzie to powielanie pracy, a poza tym gdy ilość artykułów przekroczy pewną liczbę bardzo trudno byłoby się odnaleźć użytkownikom.

2. Tu jest odpowiedź na pytanie sołtysa (pytanie, jak napisałem, zostało przypadkowo usunięte) w sprawie przycisku powrotu ze strony forum.zakret.info na stronę zakret.info. Rzeczywiście, coś takiego powinno się znaleźć. Postaram się w najbliższym czasie dodać taką funkcję.
  • Proszę o nie tworzenie dodatkowych wątków dotyczących działania forum. Wszystkie wpisy proszę zamieszczać tutaj. Pozwoli to na zachowanie ciągłości poprawek oraz łatwiejszą organizację pracy dla mnie.
  • Piotr nie mogę załadować naszej strony z ogłoszeniem o Orliku
  • Tego rodzaju komentarz absolutnie nie przybliża mi problemu. Co to znaczy nie możesz załadować strony? Nie ładuje się w ogóle, jakiś błąd? Przestaje się ładować? Nie ładuje się grafika? Zdjęcie? Możesz wejść na serwis zakret.info tylko nie na ten wpis? Z jakiej przeglądarki obecnie korzystasz? Firefox, Chrome, Safari, Opera, Internet Explorer? Jeżeli Internet Explorer to w której wersji? Czy masz włączoną obsługę javascript? Próbowałeś z innego komputera? Z innej przeglądarki?

Zwracam się od razu do wszystkich użytkowników forum i strony. Jeżeli coś nie działa to spróbujcie najpierw czy na innym komputerze błąd się powtarza. Każdy komputer jest inny. Jeden starszy, drugi młodszy, jeden z systemem Windows XP drugi z 8.1, jednym właściciel się nie interesuje i ma zainstalowanego Internet Explorera, wirusy i bakterie, a drugiego właściciel czyści sprężarką i korzysta z Opery.

Nie jestem w stanie zidentyfikować problemu bez pełnej wiedzy zwłaszcza, że u mnie wpis działa na 4 przeglądarkach oraz na telefonie więc zgaduję, że problem jest z komputerem z którego próbujesz wejść na stronę.
  • Mam przeglądarkę Firefox czy javascript jest aktywna nie wiem. Na firmowym kompie nie mogłem wejść a domowym bez problemu. Ale wiem, że wybór admina był właściwy bo wie o co chodzi. Dzięki. Pozdrawiam.
  • Nie ma na stronie sołectwa zdjęć i danych dotyczących Szanownej Rady Sołeckiej.
  • Nie cała Szanowna Rada Sołecka przesłała swoje informacje. Wrzucę do kolejki działań i przycisnę niechętnych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.