Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się z Facebook Zaloguj się przy pomocy Twittera

In this Discussion

Logo Zakrętu

edytowano May 2015 w General
Strona Zakrętu już funkcjonuje ale jak widzicie przy nazwie strony jest tylko herb gminy Wiązowna. Trzeba coś z tym zrobić! Potrzebne nam jest logo, moje pomysły na to:

1. Jacek Buczyński przygotował kiedyś logo, możemy je odświeżyć i zostawić w takiej formie jak jest.
2. Ogłosić konkurs pośród mieszkańców, na całe logo lub na pomysły co mogłoby znaleźć się w logo. Fajna forma aktywizacji mieszkańców.
3. W załączniku znajdziecie herb Janówka czyli dawnego Zakrętu. Można przygotować wersję "modern", że się tak wyrażę, zamiast logo będziemy mieli piękny herb.

Co wy na to?
035 (2).JPG
1600 x 1200 - 501K

Komentarz

• Jestem za opcją nr 2 bardzo fajny pomysł :) Możemy zaszczepić tematem uczniów naszej szkoły, słyszałem że możemy ufundować atrakcyjne nagrody?
  • Po zalogowaniu nie mogę wrócić na stronę główną
  • edytowano May 2015
    Uważam, że już właściwy czas na herb Zakrętu. Proponuję ogłosić konkurs wśród mieszkańców pozyskać stosowną wiedzę i stworzyć herb. Chciałbym aby to mieszkańcy zdecydowali o wyborze herbu przy pomocy którego z satysfakcją będziemy reprezentować Zakręt w Gminie. Tylko musimy aktywizować się jako społeczeństwo Zakrętu do działań na rzecz rozwoju naszej miejscowości o co bardzo proszę.
  • Witam Osobiście jestem za ogłoszeniem konkursu. Mogą wpłynąć ciekawe projekty i tak jak napisał Rafał możemy w to zaangażować uczniów Naszego Zespołu. Pozdrawiam
  • mam nawet hasło PRĄD DLA KAŻDEGO :)
  • Czyli rozumiem, że organizujemy konkurs na herb Zakrętu?
  • Tak jak najbardziej
    Sołtys niech idzie do dyrekcji szkoły jako przedstawiciel wsi i działamy termin ogłoszenia tak zaraz po Bożym Ciele
  • Słowo się rzekło. Będziemy realizować. Herb musi spełniać wiele istotnych kryteriów trzeba pozyskać stosowną wiedzę ewentualnie wesprzeć się wiedzą profesjonalistów. Co do Dyrekcji poproszę o rozmowę. Pozdrawiam
  • Sołtys góra . wszystko z działa. A jaka będzie nagroda ?
  • Tutaj możemy się wspomóc wiedzą Pani Kuśmierczuk mamy Piotra. Studiowała ona historię Zakrętu, Janówka i dokopywała się do różnej starej dokumentacji i wydaje mi się że będzie miała największą wiedzę w Zakręcie nt. naszej miejscowości. Pozdrawiam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.